Červenec 2008

Asi jsem si potřebovala odpočinout

28. července 2008 v 20:57 | Kalíček |  Dobrá nálada
Omlouvám se,že jsem neodepisovala na komentáře,ale nebyla jsem doma,takže jsem ani neměla jak.No,možná taky proto,že jsem neměla náladu,přiznávám...O:-)
Asi jsem si jak od blogu,tak i od domova musela odpočinout a v sobotu jsem razila za Patrikem do Liberce,kde jsem byla mimochodem až do pondělí.Ani jsem mamce neřekla,kam jdu a k mému překvapení mi nenechala za tu dobu ani jediný vzkaz,ani se neptala,kde jsem.Myslím,že ji to řekla babička,která o tom věděla,nebo prostě máma věděla,že jsem v pořádku,protože si je vědoma mých častých výletů do Lbc.Prostě asi byla ještě našvaná.Teď už jsem doma,ale máma je v kuchyni a vůbec se se mnou nebaví.Je to pravda-každá hádka přejde,první zuřivost opadne.Já to vím(pro ty,kteří mě museli usilovně přesvědčovat že moje matka není nejhorší matkou na Světě):D...Vím,že není,ale potřebovala jsem se vypsat..Jsem si jistá,že to bude zase dobré.Jako po všech ostatních hádkách...A zažila jsem i horší,než byla tato,to mi věřte!:)
V Liberci to bylo zase něco..No to my když jsme s Patrikem spolu,tak je to vždycky něco...Ale to si asi umíte představit...:D
Moc se mi o hádce s mámou nechce psát,ačkoliv se mě hodně z vás ptalo,co se vlastně stalo.Nemám náladu do toho zase dloubat,snad mě chápete.
Váš Kalíček<3

Řetězák.38

23. července 2008 v 11:08 | Kalíček |  Řetězáčky
 1. Chtěla bys vrátit minulost? Nevrátila bych ji.Sice je pár okamžiků,na které bych nejraději zapomněla,ale bez nich by to nebyl život.
 2. Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem?Když si něco naplánuju,splním to,ale když jen tak ležím doma a nemám nic na plánu,tak dělám,co se dá:)
 3. Věříš tvrzení že "čas jsou peníze" ? Ne.Kravina,blbost:)
 4. Myslíš, že je na světě spravedlnost? Věřím,ale nejsem si jistá.Já si myslím,že každému,kdo někomu ublížil se to všechno vrátí a 2x.
 5. Jsi věřící? Ne.
 6. Máš nějaký životní sny?Mám;)
 7. Umíš si představit lásku bez sexu? Umím...
 8. Dokázala bys podvést? S čistým svědomím můžu říct,že ne.Přátele,přítele ani nikoho jiného.
 9. Ukradla jsi někdy něco? Jop...O:-)
 10. Jaký je tvůj názor na celebrity jako takové? Podle toho na jaké..:)...Někteří měli štěstí,někteří si své postavení vydupali;)
 11. Je pro tebe důležitější přátelství než láska? Já myslím,že se to tak nějak propojuje,protože i ten koho milujeme může být náš nejlepší přítel.Nedokážu přesně vybrat:)..
 12. Myslíš si, že bohatí jsou spokojenější než chudí? Jak v čem.Každé má své výhody i nevýhody.
 13. Máš svůj styl? Určitý ne.Jakože bych byla buď emo,nebo scene,punk..prostě takový normál;)
 14. Dokážeš riskovat ať už v čemkoli? V čemkoliv ne.
 15. Je pro tebe důležitá upřímnost? Miluju ji.A také se snažím být upřímná,nenávidím neupřímné lidi..
 16. Máš mozek 24h denně v provozu nebo dokážeš prostě 'vypnout' ? Samozřejmě,že dokážu vypnout:)
 17. Věříš na osud? Ano.
 18. Myslíš, že jsi snadno ovlivnitelná okolím? Ne.
 19. Dovedla by jsi zabít člověka? Kdyby mě někdo napadl,tak by nic jiného asi nezbylo,ale jen tak přijít a zabít,to je kravina,ne:D
 20. Jak moc je pro tebe důležitá rodina? Rodina je strašně moc.
 21. Co si myslíš o bezdomovcích apod.? Stejně jako každý člověk,tak i každý bezdomovec je jiný.Některý si za to může sám,jiný se bez domova ocitl náhodou...
 22. Nechala bys u sebe přespat úplně cizího člověka?Podle toho,jak by vypadal,kolik by měl let a jakého by byl pohlaví.Pokud by se jednalo o 10ti leté dítě,které se ztratilo,tak určitě ano;)
 23. Utekla jsi někdy z domu? Vyloženě utekla,to ne...Ale sbalila jsem si pár švestek a odešla..A řeknu Vám-nedoporučuju:D..Máma chtěla volat policii:D
 24. Jsi důvěřívá? Nedůvěřivá a strašně moc.
 25. Zapomínáš snadno na křivdy? Odpouštím je,ale nezapomínám.
 26. Myslíš že se tvůj život změní až ti bude 18? Ne...to je jako když jsem se těšila na občanku a teď když ji mám,tak žádná velká změna:D
 27. Toleruješ žárlivost ve vztahu? Někdy může být i roztomilá:)Ale když je jí příliš,to už je pak peklo.
 28. Myslíš, že chlapi jsou nevěrnější než ženský? Jasně.
 29. Je pro tebe hodně důležitá pověst? Nezáleží mi na tom,co o mě říkají ti,kteří mě neznají,důležití jsou pro mě ti,které mám ráda.
 30. Chceš být krásná? Kdo by nechtěl?:-)
 31. Jak snášíš kritiku od okolí? Jak kdy a jak v čem:)
 32. Přemýšlíš někdy nad smyslem života? Často.
 33. Věříš na mimozemšťany? Ano...I když..To přímo ne,ale že je v naší galaxii ještě někdo kromě nás,to ano:P
 34. Umřela bys pro někoho, koho miluješ? To se nedá takhle říct.Kdybych opravdu milovala a nic jiného by nebylo na výběr,tak ano.
 35. Co pro tebe znamená slovo "štěstí" ? Domov,spokojenost,přátelé,láska,zdraví...A to všecko smíchané dohromady zalité dobrou náladou;)
 36. Věříš na osudovou lásku na celý život? Věřím.
 37. Co si myslíš o bláznech? :DJá ani nevím.
 38. Máš nějaký životní vzor (osobní) ? Ne.
 39. Jak bys popsala "normálního" člověka? Každý je jiný a něčím výjměëčný,takže normální není nikdo:)
 40. Věříš na tvz. "druhé já" ? Někdo ho má,někdo ne.Já tedy ne,ale znám takové lidi.
 41. Jaký máš názor na alkoholiky? Jejich problém.
 42. Máš nějaké závislosti? Jop:)
 43. Věříš na posmrtný život? Ne.
 44. Myslíš si, že některé vzpomínky mohou přežít věčně? Jasně,já mám například vzpomínky,které mi zůstanou celý život.A tím jsem si jistá.
 45. Jsi realista? Jak kdy.
 46. První slovo co tě napadne pod pojmem "osobnost" ? Člověk,který má vlastní názor..
 47. Věříš na zázraky? Jj:)
 48. Až umřeš, chceš být pohřbená/spopelněná? Pohřbená.
 49. Co tě jako první zaujme na chlapovi? Oči,úsměv,způsob mluvy,hlas,postava,vlasy:)
 50. Můžeš mít jedno jediné přání, jaké by to bylo? Aby přestalo týrání zvířat.
Kalí<3

Obyčejný článek jedné obyčejné dívky

22. července 2008 v 17:05 | Kalíček |  Dobrá nálada
Ciao,
neměla jsem vůbec čas něco sem napsat,tedy možná bych si ho i našla,kdyby mě určitá osoba pořád nevyháněla od pc,že?:D
Normálně bych Vám tu napsala něco veselého,nebo nějakou úvahu,vytvořila bych nějaký blendík nebo zase pro jednou něco mého,z mé výrobní galerie,ale prostě na to nemám náladu.
V neděli jsem se dozvěděla,že museli nechat utratit Áju(pejsek mojí sestřenky),protože když ji babička hlídala,tak se ji nějak očičko ráno zalilo krví a úplně jí prej vylezlo z důlku.Tak babča zavolala Zuzce(sestřenka),ta nasedla do auta a přijeli pro Áju.Když viděli,jak je na tom špatně,museli zavolat veterináře až domů,který konstatoval,že je to zlý.Pomohla by prý pouze operace za 10,000.Ale doktor stejně říkal,že by možná nepřežila narkozu,nebo by na následky operace umřela.Peníze by nebyly žádný problém,sehnali by se.Samozřejmě,že ano,ale Ája už je dost stará a měla spoustu dalších problémů a navíc by se pak i trápila,tak si řekli,že je asi opravdu nejlepší ji nechat utratit,jak navrhoval doktor,aspoň se pak nebude tolik trápit.Jak řekli,tak se stalo,Ájinku odnesli do ordinace,prý se tam úplně rozklepala,Zuzka ji musela utěšovat...Asi už věděla,co ji čeká.Zvířata to vycítěj.Ještě,že jsem tam nebyla,asi bych zkolabovala.Všech jejích nejbližších je mi líto,Zuza prý ani pomalu nevěděla,jak se jmenuje,když ji nesli udělat hrobeček k Černý Nise.Znám Áju už od štěňátka,mám s ní spoutu zážitků,prostě patří do rodiny,jako opravdový člen.Když mi to babička vyprávěla,musela jsem ji utěšovat,rozbrečela se.Dávala si za vinu,že Áje se to stalo zrovna ve chvíli,kdy byla u babičky.I když všichni víme,že babička za to nemůže,ten pocit ji stejně stále hryže.Je mi to líto,ale jednou se to stát muselo,teď už budeme jen vzpomínat...Navíc-Vzpomínky zůstanou.Navždy.
Jinak-kdyby se nestalo tohle,mohla bych konstatovat,že se mám fajn a že mi nic nechybí.Na vyjímky(nutně potřebuju tu krásnou kabelku z Calliope a novou mikinu a kalhoty):D...ale to není tak důležitý...Teda vlastně je...Ne není...Nevím:D
Vyprávěla bych Vám zážitky posledních dnů,ale nějak nemám náladu,tak mě omluvte.
Kalí<3

Vyjádřete se.1

21. července 2008 v 0:10 | Kalíček |  Vyjádřete se
Tak mě teď napadla jedna věc.
Sice máte prostor na svá vyjádření a své názory pod každým článkem v komentářích,ale chtěla bych také jednotlivě,aniž byste znali můj názor na tu věc,abyste mi napsali,co si o tom určitém tématu myslíte.Jestli Vás můžu poprosit,snažte se rozepsat,abych měla přehled o tom jaký má kdo z vás názor.Jen tak čistě a bez závazků:D..A přeci jen..Každý máme svůj,tak od sebe "neopisujte":)...
Přijde mi to jako dobrý nápad,tak proč to nezkusit:)..
Tákže..
Dnešní téma zní:
"Proč myslíte,že lidé nejsou sami sebou a raději se přizpůsobují?"
A nezapomeňte: NEOPISOVAT :P Máte přeci svůj názor;)
Ps:Tuto rubriku najdete v menu úplně dole v "Oblíbené"pod názvem: "Vyjádřete se"....

Rozdíly mezi lidmi jsou mnohdy velké...

16. července 2008 v 21:01 | Kalíček |  Úvahy
Po článku,který jsem si přečetla u No melody jsem se rozhodla napsat tuto..ano,budeme tomu říkat úvaha..
Její článek mě uchvátil a dokonce inspiroval k tomu,abych opět zapojila své myšlenky a sepsala je sem.
Říká se,že lidé jsou stejní a přesto v mnoha věcech tak rozdílní..Já s tím nesouhlasím...Myslím si,že lidé jsou úplně jiní a rozdílní..I když v něčem stejní.Třeba ve stylu oblékání,ale podle toho já rozdíly mezi lidmi nevidím.Vidím u člověka jiné hodnoty a ti,kteří soudí podle finanční stránky mi jsou z hloubi duše ukradení.Ano..Říká se sice,že peníze nejsou důležité,ale já si myslím,že hodně a závratně působí na chování a výchovu člověka...Přesvědčila jsem se už mnohokrát.I když to tak nemusí být vždy,to je jasné.Neříkám,že bohatí lidé jsou vždy nafoukaní a namyšlení a neuznávají jiné věci u svých přátel než peníze.To vůbec netvrdím a ani nechci nikomu křivdit.Ale v převratné spoustě případů tomu tak je.Svědčí tomu i fakt,že chudí lidé ví,co je to život,jsou v mnohém více samostatnější,vědí,co je to být tzv."švorc" a mají mnohdy vůbec úplně jiné chování,než ti bohatí.Dokáží se radovat z maličkostí a naopak se naučí vidět nějaké starosti jako malicherné,zatímco "ti druzí" hledají na všem chyby a chtějí stále víc.Ale o tomto to původně vůbec nemělo být.Peníze nejsou na lidech důležité.Jen jsem Vám chtěla více přiblížit,jak to myslím.Znám spoustu bohatých lidí,kteří jsou milí,obětaví,zktrátka k nezaplacení a také mnoho chudých,kteří jsou pravý opak..Takže soudit člověka podle peněz vlastně vůbec nejde.Nenávidím,když někdo někoho soudí,aniž by ho znal...Peníze jsou pouze materiální prostředek a něco,čím si lidé "zlepšují " život,nikoliv něco,podle čeho je ten či onen lepší nebo horší...Já jsem s těmi penězi asik tak v rovnováze,což znamená,že se netopíme v penězích,ale zase ani neumíráme hlady:P..
Mnohem více ale v dnešní době na člověka působí společnost,ve které žije,ve které vyrůstá a lidé,kteří zabírají spoustu místa v jeho volném čase.Já jsem například ráda,že žiji mezi lidmi,kteří nechlastají,nekouří,nehulí a netoulají se všudemožně po nocích..Protože i to o charakteru člověka mnohé vypovídá.Já si raději vyjdu s přáteli ven a když už třeba pijeme...hůře řečeno chlastáme...tak to neděláme tak,že rušíme spaní ostatních lidí,ale jako malou soukromou pařbičku u někoho doma s několika málo lidmi.Ti,kteří,jak jsem napsala ruší noční pořádek,opijí se tak,že ani o sobě nevědí,mi přijdou odporní...(Ne,že bych se nikdy neopila:D)Piju a docela ráda,ale vždycky vím,kdy mám přestat;)Nebo aspoň přátelé mě občas kontrolují:D....prostě na světě existují 2 druhy společnosti...Myslím společnosti mládeže,teď do toho neřadím dospělé,ale pouze puberťáky...Ta společnost,která tráví mládí tím,že se ožírá,fetuje,do téhle skupiny patří i mnohdy dívky,které se vyspí z kde-kým a nevadí jim to..A tahle skupinka si také myslí,že jedině tak se dá život užít.Pak je taky skupinka lidí,kteří uznávají právě ty jiné hodnoty a žijí poklidnější,ale přesto velmi pestrý život...Užívají si,chodí do společnosti,ale do společnosti lidí jím podobných a né do společnosti lidí z první skupinky...Já s čistým svědomím můžu říci,že si rozumím spíše s touhle "poklidnější" skupinkou..Protože tahle skupina obsahuje nejen lidi mnohem vychovanější,ale také lidi s velkým srdíčkem a lidi,kteří mají obrovskou duševní hodnotu...

Zítra výlet do Prahy za Honzíkem:P

16. července 2008 v 20:26 | Kalíček |  Dobrá nálada
Tak mám pocit,že se zase vracejí ty staré čásky..Ukazuje to i fakt,že se mi rapidně zvýšila návštěvnost až přes 100 lidí za den.Tedy-Kdo mě zná,tak ví,že pro mne není návštěvnost vůbec důležitá,ale v tenhle okamžik mě to strašně potěšilo,protože je to důkaz,že se to zase všechno vrací do starých kolejí...Prostě jako dřív...;)...Jinak-děkuji Vám za překrásné komentáře,je fajn pozorovat,jak se s každými minutami plní..Takže: D.Ě.K.U.JI.
Prázdniny si užívám dalo by se říci naplno.Nejvíce je tedy trávím s přáteli,ale na tom není nic zvláštního...Na pátek jsem si něco plánovala,ale nějak to nevyšlo,protože jde mamka v sobotu do práce a tudíž nepojede ke svému příteli a já nebudu mít volný byt.Ale nevadí,už jsme si vymysleli nový program,viď???S Patrikem budeme v pátek vařit sýrovou omáčku s hranolkama a masíčkem..Už se moc těším,jak se mu to zase povede uvařit,protože to on umí opravdu bravurně,viď?...A pak se jede..do..Pryč:D...To znamená,že se najíme a okamžitě vyrážíme do přírodních krajin...To bude zase něco..Když jsme spolu my dva,tak to je teda něco,viď???....Kdo nezná,neví:P...Užijem si to,to si piš:D
Dneska jsem byla s kámoškou ve městě a dělaly jsme něco,co se dělat nemá,ale o tom se Vám raději zmiňovat nebudu...Užily jsme si to,jen co je pravda,popravdě pokaždé,když jsme spolu,tak zažijem něco,na co se nezapomíná:DA zítra to nastane zase....
Jedeme totiž do Prahy za kámošem z tábora,kterého jsme viděli naposledy minulý rok,a protože už na tábor letos nejedeme,nechceme si nechat ujít možnost s ním strávit jeden celý den v Praze Stověžaté.Nebyla jsem v ní už také docela dlouho,naposledy,když jsem tam jezdila za dědou,který tam měl jakožto poradce v senátu byteček.Mám na ta léta moc krásné vzpomínky,proto jsem ráda,že můžu skloubit Prahu(mé vzpomínkové město) se srazem s mým dobrým kamarádem.Bude neuvěřitelná prča...Honza je můj dobrý kamarád už dlouhou dobu,známe se už asi 3 roky.Mám ho ráda..A neuvěřitelně se těším,až ho zase uvidím;)Dneska jsme s Lenkou byly zamluvit místenky na bus do Prahy,tak je to snad všecko v cajku.Honzík nás bude čekat na Černým mostě,kde nás vyzvedne a pak půjdem asi metrem k Andělovi,nebo do nějaké čajovny,kde jsem mimochodem taky už dlouho nebyla a mám zasejc chuť na vodnici:DPrý nás zve,tak jsme ještě radši:D...
Kalí<3

Moje vášeň<3

16. července 2008 v 0:36 | Kalíček |  xxx
Poslední dobou mám jednu vášeň...Je to vášeň na něco..Na něco,co sbírám.
Někdo sbírá plakáty,někdo plyšáky,jiný známky nebo pohledy...Ani to,co sbírám já není nijak ojedinělé,nebo originální.Přesto si troufám říct,že to moc lidí nedělá.Někdo jen tak...když se mu chce,nebo když to potřebuje do školy...Ale já jsem v tom našla opravdový koníček a dalo by se říct,že mě "sbírání" toho i obohacuje...Někomu se to bude zdát malicherné...Ale přijde mi to mnohem užitečnější,než sbírat třeba ty zmíněné plakáty...Asi jste si všimli,že v žádném mém designu nechybí aspoň jeden citát..Ano,jsou to citáty.Mám je ráda,sepisuju si všechny,které mě zaujmou do jednoho svého takového "deníčku citátníčku":D,který jsem dostala od mé kamarádky k Vánocům.Tehdy jsem ještě nevěděla,na co deníček s chlupatou tužkou budu používat,ale teď už mám jasno a deníček se plní čím dál víc...A dokonce mi i takové citáty dokáží pomoci,když mi je smutno...Jsou nejenom pravdivé,ale také člověku přináší spoustu užitečných myšlenek a nápadů...Já si je třeba někdy také pročítám,když chci napsat nějaké ty úvahy,které se Vám tak líbí...Prostě mě inspirují;)Takže za mé články můžete poděkovat autorům těchto krásných citátků.
Nejraději mám asi citáty o přátelství,životě a lásce.Ty o moudrosti,štěstí,práci atd, jsou sice také zajímavé a poučné,ale není nad ty 3 druhy,které jsem napsala.Některé mě rozbrečí,jiné povzbudí,další donutí zamyslet se.Buď nad sebou,nebo nad světem.A já se opravdu zamyslím:)
A co vy a vaše vášeň na něco?Máte ji?..Na co?..
Tak já jdu zase nějaký ten citátek napsat:P
Kalí<3

Tak jsem se do toho zase dostala!:P

15. července 2008 v 14:01 | Kalíček |  Dobrá nálada
Už mě zase blog začal bavit!Znovu píšu nepřetržitě komentáře a jsem na blogu víc,než je obvyklé.Nevím,jestli je to pro Vás dobrá zpráva,ale pro mne určitě ju!:P
Jinak-dneska jsem se od jedné moc <3 ochotné holčiny z blogu <3 dozvěděla,jak dělat barvný text.
Ano,Kalíček bloguje už nekonečně dlouhou dobu a byl natolik línej,aby si zjistil,jak se to vlastně dělá..Mno jo,celá já:D
Jaj,jsem moc šťastná...Doufám,že vy také.
Jsem na návštěvě,takže moc dlouhé úvahy vymýšlet nemůžu,ale až budu doma,dočkáte se!:)...
Kalí♥

Sliby se mají plnit,tak píšu:P

13. července 2008 v 12:56 | Kalíček |  Dobrá nálada
A H O J K Y P r á z d n i n o v í M a n i a c i
Něco jsem Vám myslím slíbila,tak se to snažím dodržet
Tak co?Jak si užíváte prázdnin?U Vás skoro všude čtu,jak jste na dovolené,nebo někde pryč,tak doufám,že si prázdnin užíváte tak,jako já
Dokonce jsem kvůli Vám začala používat i smajlíky
A taky proto,aby to tu trošku ožiloZkusím změnit design,zatím se mi to nevede,nejspíš s tím něco maj
Poslední dobou mám čím dál větší chuť zase napsat nějakou úvahu nebo nějaký jiný tomu podobný článek...Však mě znáte a znáte i způsob toho jak píšu,tak doufám,že víte,jak to myslím
Tak se pokusím v nejbližší době,teď nějak nemám čas
Papa,zatím se mějte krásně...
Kalí
Ps:Miluju tohohle s.m.a.j.l.í.k.a :

V pivu je vitaminů málo,a proto ho musíme pít hodně:D

10. července 2008 v 20:31 | Kalíček |  Dobrá nálada
Čauky zlatíčka moje veliký blogoví!:-*
Tak jsem vám přišla říct hned několik věcí;)
Tak nejdříve k nadpisu:D...Ani nevím,proč mě to napadlo dát za nadpis,ale když jsem byla teď ve Cvikově s kámošem u jeho prarodičů,měl tam děda takovej pivní hrníček a na tom tohle:D...Já se mohla smíchy "poto":Da teď se mi to pořád honí hlavou...Když se nad tím člověk zamyslí,tak i přemýšlí nad tím,jestli být alkoholikem nebo ne:D...
Další věc je ta,že jsem vás poslední dobou strašně zanedbávala a rozhodla jsem se tomu učinit přítrž:D....Budu se snažit být tu v takovém nasazení jako za starých časů,tak snad Vám tím udělám aspoň trošku radost....:-*
To,co se dělo v posledních dnech už se vyřešilo,je to definitivně za mnou a už jsem zase šťastný člověk;)A i doufám,že se Vám víc líbí veselý Kalíček než smutný;)Mně tedy jo!...
Začnu k Vám teď chodit jako dřív,tedy nechci dávat plané sliby,to nedělám,ale aspoň se budu snažit to dodržet;)....Moc se mi po vás stýská a to říkám opravdu upřímně...
Zkoušela jsem změnit design,tenhle mi už příjde okoukaný,ale nějak to nejde:-O...Zasejc s tím něco dělaj:D....
Tak já Vás jdu všecky oběhnout a pokusím se napsat nějaký ten komentář,nějak jsem na to dostala chuť;)
Kalí♥